Dryml: Matějka ze SPOZ by si zasloužil pár facek

15.09.2013 21:43 | Zprávy

„Zasloužil by si pár facek, aby se konečně probral!“, těmito slovy komentoval senátor MUDr. Vladimír Dryml svého kolegu Miroslava Matějku (SPOZ), který byl dlouhá léta blízkým spolupracovníkem Hany Orgoníkové z ČSSD.

Dryml: Matějka ze SPOZ by si zasloužil pár facek
Foto: senat.cz
Popisek: Senátor Vladimír Dryml

„Opravdu se mi nelíbí, jakým způsobem je manipulována strana SPOZ na Královehradecku. Pan Matějka odešel z ČSSD do naší strany, kde potom „velrybářskou metodou“ založil účelově několik malých organizací s černými dušemi a nechal se zvolit krajským předsedou“, uvádí senátor.

„Je to špinění prezidenta Miloše Zemana, protože právě ten vždy ve SPOZ prosazoval především budování demokracie od řadových členů. Dnešní krajská konference se například vůbec nezmiňuje o tom, jak se dostal Daniel Hůlka do čela kandidátky. Nebylo hlasováno ani o ostatních místech, která již byla obsazena bez našeho vědomí. Myslíte si, že toto je rozhodnutí členů?“, upozorňuje Vladimír Dryml.

„Nejvíce mne šokuje, že v rámci celé konference nebyla vůbec zařazena do jednání veřejná diskuze. Pan Matějka prostě nám členům přišel nadiktovat, co je naším zájmem“, šokuje průběh konference senátora.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: senat.cz

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): EU chce přikázat firmám používat jen elektroauta

16:02 Okamura (SPD): EU chce přikázat firmám používat jen elektroauta

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánu EU nařídit firmám elektromobily