Dvouletý (Soukromníci): K výročí založení města vzniká organizace Naplno pro Hradiště

15.10.2018 16:28

U příležitosti 761. výročí založení královského města Uherské Hradiště, které připadá na 15. října, byl slavnostně ustanoven přípravný výbor nového organizace „Naplno pro Hradiště“. Cílem této nové iniciativy je vytvářet takové aktivity, které budou napomáhat dalšímu rozvoji slovácké metropole.

Dvouletý (Soukromníci): K výročí založení města vzniká organizace Naplno pro Hradiště
Foto: Michal Pavlásek
Popisek: Ing. Michal Dvouletý, krajský předseda strany Soukromníků a zastupitel Zlínského kraje
reklama

„V posledních měsících jsme měli možnost velmi intenzivně nahlédnout pod pokličku problémů i výzev, před kterými stojí královské město Uherské Hradiště. A protože nám osud našeho města, které rádi označujeme jako metropoli Slovácka, není lhostejný, rozhodli jsme se, že budeme v této práci pokračovat. Ustanovili jsme proto přípravný výbor nové organizace, která ponese název Naplno pro Hradiště a pomocí které chceme i nadále iniciovat aktivity, které budou pomáhat zlepšovat život v našem městě,“ uvedl jeden z iniciátorů Michal Dvouletý, zastupitel Uherského Hradiště i Zlínského kraje. Kromě něj tvoří přípravný výbor iniciativy Naplno pro Hradiště živnostník Dalibor Machala a speciální pedagog Aleš Mazúrek.

„V nejbližší době svoláme setkání dalších spolupracovníků, se kterými budeme diskutovat nejen specifikaci poslání této organizace, její právní formu, ale také konkrétní aktivity, kterým se budeme naplno věnovat,“ upřesnil Dalibor Machala.

Ing. Michal Dvouletý, MBA

  • Soukromníci
  • zastupitel Zlínského kraje a města Uherské Hradiště
  • krajský zastupitel

„Během letošních komunálních voleb se pod hlavičkou „Naplno pro Hradiště“ zformovala skutečně aktivní skupina místních občanů, kteří mají zájem o témata, které trápí naše město. Byla by škoda, kdyby tato aktivita opět upadla. Je třeba podněcovat občany města, aby měli zájem se podílet na jeho rozvoji a aby se o jeho směřování nevedly diskuse jen těsně před komunálními volbami,“ dodal Aleše Mazúrek.

Aktivity přípravného výboru „Naplno pro Hradiště“ můžete i nadále sledovat na adrese www.NaplnoProUH.cz nebo na sociálních sítích.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný (JAP): Miliarda a čtvrt, to už opravdu není malý peníz

23:11 Volný (JAP): Miliarda a čtvrt, to už opravdu není malý peníz

Projev na 72. schůzi Poslanecké sněmovny 2. prosince 2020 k vládnímu návrhu zákona o státním rozpočt…