Dvouletý (Soukromníci): Kocourkov a blázinec v podání neumětelů a manipulátorů

18.02.2020 18:10 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k tiskové zprávě Zlínského kraje o otevření nového pavilonu v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně

Dvouletý (Soukromníci): Kocourkov a blázinec v podání neumětelů a manipulátorů
Foto: Michal Pavlásek
Popisek: Ing. Michal Dvouletý, krajský předseda strany Soukromníků a zastupitel Zlínského kraje

Chápete to? Hejtmanství nám dlouhé měsíce tvrdí, že Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně (KNTB) je na nic a že se musí zbourat a postavit nový špitál na opačném konci Zlína.

A teď se stejné hejtmanství chlubí tím, že díky rekonstrukci pavilonu č. 10 vzniko v KNTB celorepublikově unikátní pracoviště, které pod jednou střechou spojuje léčbu bolesti, paliativní péči o vážně nemocné a umírající, ale také duchovní službu a sociální i psychologickou pomoc pro pacienty a jejich blízké.

Prostě kocourkov a blázinec v podání neumětelů a manipulátorů, kteří jen vytváří kampaň pro své znovuzvolení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Vážený pane premiére

prezident Trupm přiznal, že Venezuelu nenapadl kvůli drogám, ale kvůli ropě se snaží svrhnout režim. Jadernou elektrárnu od agresivního Ruska mít nemůžeme, ale stíhačky F-35 od agresivních Spojených států chcete kupovat. Jak mi to vysvětlíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Chci veřejně ocenit člena SPD za cestu na Ukrajinu

22:31 Hejtman Půta: Chci veřejně ocenit člena SPD za cestu na Ukrajinu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánované cestě ministra Macinky na Ukrajinu.