Tvrdá data tedy svědčí o tom, že česká ekonomika roste tempem několik let nevídaným, což je bezesporu dobrá zpráva. Potěšitelný pohled na makroekonomické ukazatele však není jen důvodem k jásotu, ale především podnětem k tomu, aby na ně odpovídajícím způsobem zareagovala naše vláda.
Proč? Pokud je ekonomika v dobré kondici, považuji za více než prozíravé šetřit na horší časy. Žádný strom nemůže růst do nebe a ekonomický vzestup také nebude trvat věčně. Není totiž vůbec od věci poučit se z nedávné minulosti.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


