Farský (STAN): Demokratická společnost potřebuje silné a nezávislé veřejnoprávní médium

13.02.2019 7:31 | Zprávy
autor: PV

Komentář ke zprávám České televize

Farský (STAN): Demokratická společnost potřebuje silné a nezávislé veřejnoprávní médium
Foto: TOP09
Popisek: Poslanec Jan Farský

Poslanecká sněmovna znovu odmítla projednávání zpráv České televize za rok 2016 a 2017. Pokud některou ze zpráv České televize neschválí Poslanecká sněmovna dvakrát po sobě, automaticky padá celá Rada ČT a je možné volit novou, která pak může odvolat ředitele ČT.

Je to nebezpečný nástroj držící vedení České televize v nejistotě. Navrhli jsme proto tento bod na pořad jednání. Poslanci ANO, SPD a KSČM projednávání zpráv zamítly. Je to smutné, protože demokratická společnost potřebuje silné a nezávislé veřejnoprávní médium, nikoliv poslušnou Českou televizi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levíček (Česká párty): Zetor Tractors další obětí politiky

22:12 Levíček (Česká párty): Zetor Tractors další obětí politiky

Prohlášení České párty k ukončení výroby traktorů Zetor v Brně