Ferjenčík (Piráti): Kopírování je zadarmo. Ostatně platí - pozdě, ale přece!

28.06.2020 15:00 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k návrhu na vyplacení kompenzačního bonusu i lidem, pracujícím na dohodu

Ferjenčík (Piráti): Kopírování je zadarmo. Ostatně platí - pozdě, ale přece!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mikuláš Ferjenčík

Ministryně financí Alena Schillerová přinese v pondělí na vládu návrh, aby lidé pracující na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti dostali také kompenzační bonus kvůli opatřením vlády proti koronaviru. Vyhověla tak Pirátům.

„Mluvil jsem o tom znovu v pátek s ministryní. Potvrdila mi, že se to bude týkat i souběhu dohodářů a OSVČ. Nesouvisí to s postojem Pirátů k rozpočtu jako celku,“ uvedl poslanec Pirátů Mikuláš Torrent Ferjenčík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

22:33 Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí otevření východní fronty za druhé světové vá…