Fiala (ODS): Boj s komunismem u nás neskončil

27.06.2017 10:49

Dnes si připomínáme 67 let od justiční vraždy Milady Horákové. Doba těchto brutálních politických procesů je už naštěstí pryč. Komunismus ale nezmizel a nebezpečí nesvobody a totality je stále přítomno.

Fiala (ODS): Boj s komunismem u nás neskončil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

„Dnes si připomínáme 67 let od justiční vraždy Milady Horákové. Doba těchto brutálních politických procesů je už naštěstí pryč. Komunismus ale nezmizel a nebezpečí nesvobody a totality je stále přítomno. Také proto je potřeba si nadále zločiny komunistů a památku jejich obětí připomínat. Je to dnes aktuální i proto, že zde hrozí podíl komunistů na příští vládě. A to je pro nás nepřijatelné," připomíná předseda ODS Petr Fiala.

Poslankyně a bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová dodává: „Do politiky jsem vstoupila po roce 1989, stala jsem se členkou ODS. Chtěla jsem se podílet na obnově demokratického zřízení v naší zemi po čtyřech desetiletích totalitního komunistického režimu a prosazovat návrat k normálnímu svobodnému životu naší společnosti. Tento úkol trvá. Rozhodně nelze říci, že boj s komunismem u nás skončil. Považuji za svou povinnost aktivně podporovat všechny, kteří stejně jako já, chtějí zabránit tomu, aby komunisté mohli více ovlivňovat politický a společenský život v České republice. Heslo "Bez komunistů", které si za své vzala platforma připomínající v těchto dnech zločiny totality, vyjadřuje mou představu o dobrém a klidném životě."

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chalupa: Domácí obranný průmysl jsme si zlikvidovali sami

4:33 Chalupa: Domácí obranný průmysl jsme si zlikvidovali sami

Komentář na facebookovém profilu k vyzbrojování armády