Fiala (ODS): Jsem moc rád, že Martin Dejdar pomůže před volbami ODS

02.09.2017 21:08 | Zprávy
autor: PV

Petr Fiala na Facebooku

Fiala (ODS): Jsem moc rád, že Martin Dejdar pomůže před volbami ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

Jsem moc rád, že Martin Dejdar pomůže před volbami ODS a mně osobně. Vážím si ho jako vynikajícího herce, který hrál mj. v řadě filmů a seriálů se závažnými společenskými tématy, vzpomeňme třeba jen Zdivočelou zemi.

Vážím si ho ale i jako člověka s pevnými názory. Je také dlouholetým voličem a podporovatelem ODS. Společně projedeme jižní Moravu a na deseti talk show se budeme bavit o věcech vážných a méně vážných, o tom jaké mám názory, co jsem v životě dělal a jaký jsem vlastně člověk. Přestože je předvolební čas, naše diskuse bude spíše nepolitická, rozhodně nečekejte žádnou prvoplánovou politickou agitku. Začínáme 12. září, už se na to těším!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Koudelka (Trikolora): Ručení za válečný úvěr Ukrajině

14:04 Koudelka (Trikolora): Ručení za válečný úvěr Ukrajině

Chce-li někdo financovat válku, ať tak dělá sám ze svého, a ne ze státního.