Fiala (ODS): Kdo chce perspektivu pro sebe a své děti, má jasnou volbu

07.07.2017 14:13 | Zprávy

Předseda ODS Petr Fiala na Facebooku k rozhovoru pro ParlamentníListy.cz

Fiala (ODS): Kdo chce perspektivu pro sebe a své děti, má jasnou volbu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

Kdo nechce chaos, populisty a komunisty ve vládě, ale chce nižší daně a vyšší platy, méně byrokracie a více svobody, zajištěnou bezpečnost a dobrou perspektivu pro sebe a své děti, má jasnou volbu - ODS, říkám mimo jiné v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.

Bavili jsme se i o změně v ČSSD, slibech a hrozbách od Andreje Babiše, euru či řešení uprchlické krize. Titulek je trošku divoký, ale odpovědi, jak doufám, uměřené a přesvědčivé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Šlachta: Učednice Decroix jde ve stopách svých mentorů - Blažka a Bendy

18:02 Senátor Šlachta: Učednice Decroix jde ve stopách svých mentorů - Blažka a Bendy

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministryni Evě Decroix.