Fiala (ODS): Vystoupení Paula Ryana ve sněmovně není formální záležitost

27.03.2018 20:47 | Zprávy
autor: PV

Komentář předsedy ODS na facebookovém profilu k vystoupení předsedy americké Sněmovny reprezentantů Paula Ryana v Poslanecké sněmovně

Fiala (ODS): Vystoupení Paula Ryana ve sněmovně není formální záležitost
Foto: Jonáš Kříž
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

Dnešní vystoupení předsedy americké Sněmovny reprezentantů Paula Ryana v Poslanecké sněmovně neberu jako formální záležitost.

V době, kdy český prezident opakovaně zpochybňuje naši euroatlantickou orientaci, kdy je vláda ve svých zahraničně-politických aktivitách omezena tím, že nemá důvěru, a kdy se hnutí ANO opírá o KSČM a SPD - tedy strany, které uvažují o vystoupení z NATO, v takové situaci je každá připomínka našich euroatlantických vazeb potřebná a důležitá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Recyklovaná revoluce, nový plakát, stejný scénář

22:33 Mašek (ANO): Recyklovaná revoluce, nový plakát, stejný scénář

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Milionu chvilek pro demokracii.