Fiala (SPD): Ministr Rakušan zakládá politickou policii

22.07.2022 16:46 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k rozhodnutí ministra vnitra Víta Rakušana o rozdělení Národní centrály proti organizovanému zločinu

Fiala (SPD): Ministr Rakušan zakládá politickou policii
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda hnutí SPD Radim Fiala

Ministr vnitra Rakušan zakládá politickou policii, která má stíhat občany za jejich názory. Současně tím může způsobit zastavení nebo zpomalení vyšetřování kriminální kauzy STAN. Ministr vnitra a předseda vládního hnutí STAN Vít Rakušan se snaží komplikovat práci policie a ovlivňovat vyšetřování organizovaného zločinu a korupce v rámci jím řízeného hnutí. Rozhodl o rozdělení Národní centrály proti organizovanému zločinu na dvě části. Odliv lidí z této elitní složky policie tak může způsobit zastavení nebo zpomalení vyšetřování mnoha závažných kriminálních kauz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Primátor Svoboda: Vyhlášením výběrového řízení vysíláme jasný signál

14:12 Primátor Svoboda: Vyhlášením výběrového řízení vysíláme jasný signál

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyhlášení výběrového řízení na MHMP.