Fiala (Úsvit): Když nevíte, koho volit, volte sami sebe

15.10.2013 9:53 | Zprávy

Hnutí Úsvit představuje skutečnou změnu. Na rozdíl od jiných „nových stran“ přicházíme s promyšleným konceptem reforem, které by mohly naší zemi posunout dál, a především dát konečně lidem možnost, aby o dění v naší zemi rozhodovali sami. Právě proto navrhujeme promyšlený systém voleb a referend, které umožní zaznít skutečným názorům veřejnosti.

Fiala (Úsvit): Když nevíte, koho volit, volte sami sebe
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lídr za kraj olomoucký, Radim Fiala

Je zřejmé, kdo by se těchto změn měl obávat. Ti, co o žádné názory veřejnosti a prosazení skutečných tužeb lidí nestojí. Ti, kteří chtějí lidem vládnout, a ne je zastupovat. Za posledních dvacet tři let jsme takových mohli vidět mnoho.

Od těch, kteří se těchto změn obávají, pak slyšíme, že lidé nejsou na změnu připravení. Samozřejmě je to pouze výmluva těch, kterým vyhovuje, že si na lidi vzpomenou jen jednou za čtyři roky u voleb. Tito lidé skutečně vnímají občany jen jako užitečné idioty, kteří jsou dobří jen k tomu, aby platili daně a nechali si líbit zadlužování. Ve chvíli, kdy je tento zaběhlý systém v ohrožení, není divu, že mají strach.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černochová (ODS): Munice pro Ukrajinu nebyl módní doplněk

11:05 Černochová (ODS): Munice pro Ukrajinu nebyl módní doplněk

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k symbolice oblečení vládních představitelů.