Filip (KSČM): Buďme pamětliví skutečných přátel

08.05.2021 21:29 | Zprávy
autor: PV

V našem českém národě a záměrně používám tento termín, viz níže, společně s úpadkem školství a vzdělanosti, pod vlivem agresivních mediálních útoků a pokusů o překrucování historie, jsme ztratili pokoru. A nejen to, ale i kritický pohled a vděčnost.

Filip (KSČM): Buďme pamětliví skutečných přátel
Foto: Daniela Černá
Popisek: Předseda KSČM Vojtěch Filip

Ptáte se na co a komu? Jednoduše "za to, že jsme". Za to, že jsme už být nemuseli. Přibývá nestoudných, nestydatých a nesoudných. Ti manipulují s historií.

Podle větru, odkud zrovna vane. Máme sice "Paměť národa", ale ta mívá časté výpadky. Více než elektřina za bouřky. Zvláště, když je toho zapotřebí. Ale jako instituce podává podivný, pokřivený pohled, na naše žití. Schválně, účelově..., samozřejmě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Hřib (Piráti): Posíláme Evropské komisi nové podklady ke střetu zájmů Agrofertu

Proč? Jestli se děje třeba něco nezákonného, proč neinformovat orgány v trestním řízení? Proč donášet EK? To je jako byste tvrdila, že nejsme suverénní stát, co si problémy neumí vyřešit sami. To je nám nějaké EU nadřízená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trikolora: KDU-ČSL. Šest písmenek, která neznamenají vůbec nic

13:12 Trikolora: KDU-ČSL. Šest písmenek, která neznamenají vůbec nic

Stanovisko Trikolory k výrokům politiků KDU-ČSL .