Filip (KSČM): Dienstbier by měl přestat brečet

19.11.2015 17:42 | Zprávy
autor: PV

Ministr pro legislativu a lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) opět dokázal, že pohrdá občany, jejich názory a oprávněnými obavami, řekl mluvčí Hradu Jiří Ovčáček.

Filip (KSČM): Dienstbier by měl přestat brečet
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vojtěch Filip

Prezident Miloš Zeman podle Dientbiera pomáhá vytvářet podhoubí pro fašizaci české společnosti, jeho výroky jsou prý xenofobní a islamofobní. Úterním vystoupením na Albertově podle něj Zeman překročil veškeré meze, když podpořil "nenávistné skupiny ve společnosti".


„Projev pana prezidenta jsem poslouchal, ale takový manipulativní posun jeho slov, který ve svém komentáři použil ministr Jiří Dienstbier tam jednak nevidím a jednak ani nic takového prezident neřekl. Pan ministr už by měl přestat s brečením nad tím, že v prezidentské volbě prohrál," reagoval předseda ÚV KSČM Vojtěch FIlip.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Domácí násilí

Opravdu jste klesl tak hluboko a dopustil jste se domácího násilí? Nemyslíte, že byste to vše měl urychleně vysvětlit? A jestli se prokáže, že ano, rezignujete? To je to nejmenší, co byste měl vy nebo kdokoliv v takovém případě udělat. Podle mě by takové lidé měli i sedět.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Cena dálniční známky se nebude zvyšovat

6:23 Rozvoral (SPD): Cena dálniční známky se nebude zvyšovat

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci