Filip (KSČM): Gratulovat TOP 09? A je vůbec k čemu?

24.11.2019 17:31 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nové předsedkyni TOP 09 Markétě Pekarové Adamové

Filip (KSČM): Gratulovat TOP 09? A je vůbec k čemu?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vojtěch Filip

Markéta Pekarová Adamová, nová předsedkyně TOP 09. Nezbývá, než pogratulovat. Patří k slušnému vychování popřát, je však k čemu? V projevech zazněly nástiny programu, a tím je výzva pro pravici, aby se spojila proti premiérovi a těm, kteří se TOP 09 nelíbí, nevyjímaje KSČM. Rozhodnutí občanů vycházející z řádných voleb je pro ně jen cár papíru. Diktát strany, která je na hranici volitelnosti do Poslanecké sněmovny, je neuvěřitelným příkladem nadutosti a nesoudnosti. Snad jen Jiří Pospíšil pochopil, že se strana nedá řídit z Evropského parlamentu, nebo mu došlo, že přání lidí jsou zcela jiná než nabubřelý program této, od reality zcela odtržené, strany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…