Franěk (SPR-RSČ): Nepřátelé volit půjdou a vaše mlčení jim je vhod

24.05.2019 9:52

Tomáš Franěk kandiduje za SPR-RSČ Miroslava Sládka

Franěk (SPR-RSČ): Nepřátelé volit půjdou a vaše mlčení jim je vhod
Foto: sprrsc.cz
Popisek: SPR-RSČ - logo
reklama

Jsem Čech a jsem na to hrdý, narodil jsem se v Československu a i když se budu opakovat, jsem na to hrdý, neměnil bych! Jsem především občan, člověk jako Vy!

 • Proč jste se rozhodl kandidovat?
  No, tak koukám, že na to jsem částečně odpověděl výše. Možná doplním o citát: Jen jediná věc je nutná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali! K citátu nutno říci, že pokud dobří lidé nepůjdou k volbám, zlo zaboduje!

 • Jakému hlavnímu tématu se chcete v EP věnovat?
  V případě Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa Miroslava Sládka je tato otázka zbytečná, jelikož všichni víme, že jedna z našich priorit je bezpečnost občanů! A ta bohužel v EU značně pokulhává. Já osobně jezdím na západ i na východ a dnes už musím říci, že na východě, konkrétně tedy na Ukrajině, se cítím bezpečněji než v některých částech Francie, Honlandska a Německa. O Belgii ani nemluvě! A co je víc než život?

 • Čím byla EU prospěšná lidem ve Vašem městě/obci?
  Co prosím? Čím byla EU prospěšná? Vážený autore otázky, dejte mi každý měsíc tisíc korun z Vaší výplaty za členství v jakémsi multikulti klubu a já Vám po roce přidám peníze na jízdní kolo. Ale bude to kolo, které Vám bude určeno a je fuk, že bude předražené a Vy žádné kolo nepotřebujete! Takže tedy projekty, které EU spolufinancuje tak jako tak z našich peněz prospěchem nejsou.

 • Co jsou nejčastější fámy o EU, se kterými se setkáváte?
  Nejčastější fáma kolující o EU je tvrzení, že bez EU by jsme nepřežili. Toto je jednoznačně nesmysl, jelikož je potřeba připomenout, že volny vývoz (a dovoz) zboží do (a z) EU lze zajistit jinak, než členstvím v EU. Mám na mysli účast na Evropském Hospodářském prostoru zajištěný členstvím v Evropském sdružení volného obchodu nebo jinou navazující smlouvou.

 • Co je Vaše odpověď lidem, kteří nevidí důvod jít volit?
  Jděte volit, vaši nepřátelé volit půjdou a Vaše mlčení jim je vhod! Nezajímá Vás EU? Pak právě proto přijďte k volbám a volte 11, volte Sdružení pro republiku – Republikánskou stranu Československa Miroslava Sládka! Protože... opět zde platí citát uvedený nahoře u první odpovědi...

(převzato z Profilu)

Tomáš Franěk

 • SPR-RSČ Miroslava Sládka
 • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

KDU-ČSL: Chceme sjednotit tankovací pistole na LPG

20:43 KDU-ČSL: Chceme sjednotit tankovací pistole na LPG

V současné době existuje v EU několik druhů zcela odlišných plnících pistolí pro tankování LPG. V pr…