Gawlas (ČSSD): Útok na Liberty je útokem na rodiny Moravskoslezského kraje

23.02.2024 10:04 | Tisková zpráva

Včerejší demonstrace před hutí l Liberty se zúčastnili členové vedení ČSSD Jana Volfová a Petr Gawlas, s nimi přišli i bývalí poslanci Adam Rykala, Olga Havlová a krajský zastupitel Tomáš Miczka.

Gawlas (ČSSD): Útok na Liberty je útokem na rodiny Moravskoslezského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý senátor Petr Gawlas

"Jestli si vláda neuvědomuje, že likvidací hutě Liberty zničí skoro třetinu domácností v Ostravě a další v Moravskoslezském kraji, tak to znamená, že už nechápe vůbec nic. Na každé pracovní místu v Liberty je přece navázáno dalších pět až sedm pracovních míst v následném průmyslu a ve službách. Ukončení činnosti Librety znamená bídu pro obrovskou část obyvatel Ostravy a samozřejmě i celého Moravskoslezského kraje“ řekl Petr Gawlas místopředseda strany.

„Už tak sužovanému kraji dává vláda svojí neschopností a nečinností poslední ránu“ řekl Adam Rykala exposlanec za ČSSD.

Na problémy Liberty se svými krajskými kolegy z klubu ČSSD v Moravskoslezském kraji dlouhodobě upozorňujeme a apelujeme na krajské zastupitelstvo, aby je řešilo. Jsme připraveni podpořit každý návrh se kterým odboráři a zaměstnanci Liberty přijdou a se kterým jim kraj může pomoci. Ukončil tiskovou zprávu Tomáš Miczka.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

migrační pakt

Dobrý den, prý budete ve sněmovně jednat o migračním paktu. Znamená to, že jde ještě zvrátit jeho schválení nebo nějak zasáhnout do jeho znění? A můžete to udělat vy poslanci nebo to je záležitost jen Bruselu, kde podle toho, co jsem slyšela, ale pakt už prošel. Tak jak to s ním vlastně je? A ještě ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Filip (KSČM): O jedné otázce, kterou slýchám často

4:31 Filip (KSČM): O jedné otázce, kterou slýchám často

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výhře Ruské federace ve sporu s Ukrajinou u Mezinár…