Gregorová (Piráti): Mlčení kolem nebezpečnosti TikToku bylo prolomeno, a to z míst nejvyšších

27.02.2023 20:33 | Tisková zpráva
autor: PV

Pirátská europoslankyně Markéta Gregorová vyzvala v otevřeném dopisu předsedkyni Evropského parlamentu, aby následovala Evropskou komisi a podpořila zákaz sociální sítě TikTok na všech pracovních zařízeních a zařízeních, která mají nainstalované parlamentní aplikace.

Gregorová (Piráti): Mlčení kolem nebezpečnosti TikToku bylo prolomeno, a to z míst nejvyšších
Foto: Screen: CNN Prima News
Popisek: Markéta Gregorová (Piráti) v pořadu Partie.

Evropská komise minulý týden ohlásila, že přikročila k zákazu sociální sítě TikTok na zařízeních používaných k pracovním věcem, respektive že zařízení, která budou mít aplikace společnosti ByteDance nainstalované, nebudou moci mít přístup do vnitřní sítě Komise a ke komisním pracovním aplikacím. Krátce na to se přidali představitelé Rady EU s podobnou vizí. Europoslankyně za Pirátskou stranu teď v otevřeném dopisu vyzývá ke stejnému kroku i Evropský parlament.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čižinský (Praha sobě): Praha by měla přestat se středními Čechami bojovat

23:08 Čižinský (Praha sobě): Praha by měla přestat se středními Čechami bojovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kapacitám pražských středních škol