Grois (ČSSD): V Konicích zkrášlí kulturák

08.05.2019 9:20

Investovat se bude letos i v městských částech Znojma. V minulých dnech začaly práce na modernizaci veřejného osvětlení v Oblekovicích, kulturní dům v Konicích zas dostane nová okna a nové dveře.

Grois (ČSSD): V Konicích zkrášlí kulturák
Foto: jangrois.cz
Popisek: Jan Grois (ČSSD)

V Oblekovicích jsou práce na výměně veřejného osvětlení v ulicích Evropská, Oblekovická (po kulturní dům) a část ulice U Řeky již v plném proudu. Staré technologie tu nahradí moderní LED osvětlení. Modernizaci veřejného osvětlení a místního rozhlasu, která je rovněž součástí zakázky, tu provádí firma Elektromontáže Švéda, která v e-aukci podala nejvýhodnější nabídku. Celkem tu město investuje téměř 6 milionů korun. Souběžně s výměnou veřejného osvětlení tady E.ON realizuje rekonstrukci vedení nízkého napětí.

Kulturní dům v Konicích, který se čím dál častěji stává dějištěm kulturních a společenských akcí v obci, se letos dočká kompletní výměny vnějších oken a dveří, vnitřní dveře se kompletně repasují. „Pro každou obec je důležité, aby se měli lidé kde scházet. Proto krok po kroku investujeme i do kulturního domu v Konicích,“ říká starosta Jan Grois. Nejvýhodnější nabídku v e-aukci na nová okna a dveře podala firma H&M z Kuchařovic, a to 487 000 Kč.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Šimek: Den otevřených dveří se nesl ve stylu osmdesátých let

22:08 Hejtman Šimek: Den otevřených dveří se nesl ve stylu osmdesátých let

V duchu 80. let se nesl sobotní Den otevřených dveří Krajského úřadu Jihomoravského kraje. Akce se j…