Hadrava (ANO): Dobrovolní hasiči si získali můj respekt

07.04.2018 16:28 | Zprávy
autor: PV

Netradiční soutěž jednotek dobrovolných hasičů Letňanský Železňák 2018 se dnes uskutečnila na osmi stanovištích v Praze.

Hadrava (ANO): Dobrovolní hasiči si získali můj respekt
Foto: Hans Štembera
Popisek: Libor Hadrava

Na hasiče čekaly disciplíny vycházející z reálných událostí při požáru či nehodě. Měření jejich sil byl přítomný i Libor Hadrava, pražský radní pro bezpečnost a prevenci kriminality.

„Bez ohledu na charakter soutěže se jedná o fyzicky velmi náročnou akci. Připravena je tak, aby odpovídala reálným podmínkám u skutečného zásahu. Je prubířským kamenem pro všechny účastníky, jejichž výkony striktně posuzují rozhodčí z řad zkušených profesionálů Hasičského záchranného sboru hlavního města. Jednotky pražských dobrovolných hasičů spadají přímo do mé kompetence, takže jejich výkonům a nasazení jsem přihlížel s velkým zaujetím. Získaly si můj respekt,“ uvedl radní Libor Hadrava.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dětská psychika není na tvrdou kritiku připravená

Souhlasím s vámi, ale co tedy navrhujete? Zakazovat dětem používat internet není podle mě správná cesta a co vím, tak ani vy si to nemyslíte. Tak co tedy navrhujete? Děkuji předem za odpověď. Maléřová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Bez EU by Babiš s Okamurou Česko mohli snadno ukrást

13:12 Farský (STAN): Bez EU by Babiš s Okamurou Česko mohli snadno ukrást

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k hypotetické situaci, kdyby došlo k czexitu.