Haneška (Patrioti): Nejvíc usmrcených je sražením vlakem. Musí za to někdo prolít krev?

15.05.2015 10:12

Počet usmrcených meziročně stoupl o 22%. Největší podíl, téměř 70 procent obětí, tvoří sebevrazi sražení vlakem. Letos jejich počet poprvé od vzniku Drážní inspekce překročil tři sta.

Haneška (Patrioti): Nejvíc usmrcených je sražením vlakem. Musí za to někdo prolít krev?
Foto: Patrioti
Popisek: Patrioti ČR.

Sebevražda, je tragický způsob jak zemřít. V České republice za rok 2014 stalo kolem 1600 dokonaných sebevražd. Z důvodů, které lidi k takovému činu vedou, to, kromě různých psychických onemocnění, jsou především  FINANČNÍ a druhotně osobní problémy. Životy se, lidem vymknou z rukou a z sebevraždy poslední snaha  UPOZORNIT na exekutory páchané křivdy.  Každý den, lidi, slyšíte,  KAŽDÝ JEDEN DEN ZEMŘE PĚT Z NÁS vlastní rukou!
Extrémně stoupl počet mrtvých, loni (jen) na drahách zahynulo 301 lidí, což je tragický historický rekord!!!!

Počet usmrcených meziročně stoupl o 22%. Největší podíl, téměř 70 procent obětí, tvoří sebevrazi sražení vlakem. Letos jejich počet poprvé od vzniku Drážní inspekce překročil tři stovky.

Začátkem dubna tohoto roku, se 30ti letý muž pokoušel skoncovat se životem, přímo na radnici MČ Prahy 13. Ve vestibulu radnice si žiletkou provedl řez na předloktí. Jako důvod svého činu muž označoval neúnosnou výši své exekuce. Přivolaná hlídka Policie, která muži v konání zabránila, nepochybovala, dle vlastního tvrzení, o tom že to muž myslí vážně.

Smrt celkem 1600 lidí, představuje, pro porovnání, totéž, jako by byly vyhlazeny vesnice: Žalhostice, Hříchovice, Oprechtice, Zahořany, Sedlice, Stanětice a Bořice.

Navzdory katastrofickému dopadu na nejširší vrstvy obyvatelstva, se namísto toho, aby se ve společnosti řešila otázka „Proč jsou lidé nuceni si v kapitalismu půjčovat na základní životní potřeby jako je strava nebo bydlení?„, tak se místo toho řeší v médiích principy dluhů a jak se zadlužovat rozumně. To má úzkou spojitost s výše uvedenou majetkovou regresí, že hodnota natištěných peněz klesá, inflace za 25 let zvedla ceny mnohonásobně, ale lidské potřeby zůstávají stejné jako před 25 lety. Lidé i dnes chtějí auto, chtějí byt nebo dům, chtějí starobní důchod, chtějí sociální jistoty, chtějí dobře zařízený kvartýr, chtějí poslední módní trendy v šatníku, chtějí poslední výstřelky techniky a elektroniky. Jak říká německý ekonom a poradce Frau Merkel, Dr. Herzinger: „Lidské potřeby nevykazují známku inflace, jejich růst je přirozený a odpovídá vývoji společnosti.“


Petice Za zrušení soukromých exekutorů 2015:

My občané České republiky,
jsme znepokojeni nežádoucími následky zákona o soukromých exekutorech. Každodenně sledujeme, jak soukromí exekutoři finančně ničí slušné rodiny. Běžně dochází k případům, kdy je pro stokorunové pohledávky zastaven majetek v hodnotě až několik tisíckrát vyšší (!), přičemž neexistuje účinná obrana. Pro člověka s průměrnými příjmy jsou extrémně vysoké poplatky a náklady soukromých exekutorů likvidační. Následné existenční problémy působí další exekuce a jeho rodina končí v doživotní dluhové pasti. Soukromí exekutoři zneužívají téměř neomezenou pravomoc. Často dochází i k porušování domovní svobody třetích osob. Zkušenosti z posledních let a jasné důkazy z jiných evropských zemí jasně ukazují, že je nutné bezodkladně zrušit institut soukromého exekutora.

My občané České republiky,
důrazně žádáme, aby vláda, Poslanecká sněmovna a Senát okamžitě podnikli veškeré kroky vedoucí k bezodkladnému zastavení činnosti soukromých exekutorů.

My občané České republiky,
žádáme revizi všech exekucí od roku 2005 a aby oprávněné pohledávky byly účinně vymáhány dle rozhodnutí soudů spravedlivým a civilizovaným způsobem.

P.S. Je evidentní, že o problému exekucí s námi nikdo kompetentní diskutovat nechce.Více než 10.000 podpisů na petici a rekordní počty sebevražd nikoho nezajímají?


JAK HLUBOKO TEDY MUSÍME KLESNOUT, ABY JSME SE DOSTALI NA ÚROVEŇ TĚCH NAHOŘE? Opravdu je NUTNÉ PROLÍT JEJICH KREV, aby nás brali vážně?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtmanka Vildumetzová: Chci jednat s primátorem o zachování krematoria

22:24 Hejtmanka Vildumetzová: Chci jednat s primátorem o zachování krematoria

Vedení města Karlovy Vary avizovalo v posledních dnech záměr neinvestovat do obnovy kremační pece v …