Hannig (APB): Chci prosadit Zákon o českém jazyce a kultuře

18.09.2021 12:00

Komentář Petra Hanniga, lídra Aliance pro budoucnost v Královéhradeckém kraje kraji. S jakými tématy jde do voleb a co je největším problémem kraje, jehož je lídrem.

Hannig (APB): Chci prosadit Zákon o českém jazyce a kultuře
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Předseda Rozumných Petr Hannig

V roce 2002 jsem založil Stranu zdravého rozumu (později se název změnil na Suverenita a nyní ROZUMNÍ) s tím záměrem, že stát by měl mít stejné povinnosti k občanovi, jako má občan ke státu. Bohužel ani do dnešních dnů se na tom nic nezměnilo. Když například finanční úřad udělá chybu, má na její odstranění nepoměrně dlouhou dobu, když občan, živnostník, podnikatel udělá chybu, lhůty k nápravě jsou daleko kratší.
 

Mgr. Petr Hannig

  • Rozumní
  • Předseda strany ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU
  • mimo zastupitelskou funkci
 
Proto Rozumní kandidují na kandidátce Aliance pro budoucnost, protože má v tomto ohledu stejný program. Na politice mi neimponuje nic, ale musí přijít opravdová změna a voliči by neměli volit žádnou parlamentní stranu, protože to je zakonzervování všech současných i minulých nešvarů.
 
S jakými volebními tématy jdu do nadcházejících podzimních voleb? Napravit nesouměrný stav. Občan by měl mít stejná práva jako stát a stát stejné povinnosti jako občan. Navíc jako nominant na ministra kultury za Alianci pro budoucnost, volební číslo 9 chci prosadit Zákon o českém jazyce a kultuře. Není možné, aby v nápisech scházela čeština a není možné, aby v českých rádiích nebyla slyšet česká píseň a stovky milionů za tantiémy odplouvaly do zahraničí.
 
 
Jsem lídrem Královéhradeckého kraje. Je velice smutné, že v tomto kraji, kde žijí inteligentní lidé, dědici písmáků a národních buditelů jsou nejnižší mzdy v porovnání s ostatními kraji ČR. Také stav komunikací je, zvláště v okrajových částech kraje, tristní.
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Michalik (STAN): Energie není jako boty nebo ponožky

9:15 Michalik (STAN): Energie není jako boty nebo ponožky

Komentář na facebookovém profilu ke krachu Bohemia Energy