Hannig (Rozumní): Příroda versus politika

31.10.2021 22:09 | Komentář

Alespoň, že prožíváme nádherné babí léto, když už nic jiného není k radování.

Hannig (Rozumní): Příroda versus politika
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Předseda Rozumných Petr Hannig

Přátelé, prožíváme nádherné babí léto. Příroda nám vynahrazuji to, co nám život připravil za katastrofy. Astronomické zvyšováni cen energií, nemoc prezidenta v té nejdůležitější době, kdy se posledního centra odporu chtějí zbavit ti, co považují slova národ, republika, vlastenectví, národní jazyk a kultura za něco, co je záhodno odkázat na smetiště dějin.

Výsledek voleb, kdy z Poslanecké sněmovny zmizela kompletně celá levice a hnutí ANO ze své podstaty a z opozičních lavic nemůže korigovat některá tak zvaně úsporná opatření vlády. To jest výše důchodů, nebo některé nápady zaznívající z útrob budoucí nové vládnoucí společnosti, že by se důchody měly zdanit, tak jako tomu je např. ve Francii.

Jenže výše důchodů ve Francii se zásadně liší od výše důchodů v ČR. To nikdo nebere v potaz. A nejde jenom o neradostné vyhlídky pro seniory. Jde o neradostné vyhlídky pro spoustu mladých a nejenom mladých rodin, které se budou velice těžko potýkat s výší nákladů na energie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Hannig

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Koudelka (Trikolora): Moravský znak a vlajka

22:01 Koudelka (Trikolora): Moravský znak a vlajka

Dne 5. července na Den Moravy a svátek sv. Cyrila a Metoděje se vyvěšují moravské vlajky.