Hanuš (ODS): Příští období bude pro další vývoj Evropské unie naprosto zásadní

16. 2. 2019 12:36

Představení kandidáta č. 9. Volby do Evropského parlamentu 2019

Hanuš (ODS): Příští období bude pro další vývoj Evropské unie naprosto zásadní
Foto: ODS
Popisek: ODS

Vážené dámy a pánové, přátelé, kamarádi,

kandiduji pro Evropskou unii, jakou byste si sami přáli.

Studoval jsem v Praze, Hamburku a Heilbronnu. Nyní už více jak šest let pracuji v Evropském parlamentu v Bruselu. Evropský parlament tak znám důvěrně zevnitř. Spolupracoval jsem s místopředsedou této instituce nebo bývalým předsedou Německého svazu průmyslu a šéfem evropské pobočky IBM. Mám úzké kontakty na britské, německé, dánské či belgické politiky. Přispěl jsem svým dílem k zařazení dálnice D11 a severního spojení Praha-Ostrava R35/R55 na seznam prioritních staveb spolufinancovaných z evropského rozpočtu. Stejně tak ke zmírnění dopadů aféry dieselgate na řidiče a zaměstnanost nebo k jednotné legislativě pro autonomní vozidla. Do budoucna bych se chtěl věnovat právě novým technologiím a nastupující automatizaci výroby. Obojí pro náš průmysl může představovat hrozbu i ojedinělou šanci. Buď nás budou nastalé změny stát desetitisíce pracovních míst, nebo nás posunou z montovny Evropy mezi nejvyspělejší evropské ekonomiky. Záleží jen na tom, jak rychle si to umědomíme a jak dobře se připravíme.

Příští období bude pro další vývoj Evropské unie naprosto zásadní. Ještě dále vyeskaluje střet mezi táborem eurofederalistů a zapřísáhlých odpůrců unie. Jedni si vybudovali kariéry na motu „jenom Evropa“, druzí zase „žádná Evropa“. Ani u jedné skupiny se nedá předpokládat, že by ze svých pozic, byť jen o krůček, ustoupila. Otevřeně se mluví o otevírání evropských smluv nebo další krizi eura.

Pokud si máme jako relativně malý členský stát vydobít v takto napjaté situaci svoje místo na slunci, potřebujeme politiky, kteří se v Evropském parlamentu domluví, mají kontakty a dokáží najít podporu pro své návrhy.

Proto kandiduji. Chci být Vaším zástupcem, který aktivně zastává české ekonomické zájmy a ne jen bezmyšlenkovitě následuje eurofederalistický či antievropský proud.

Volte prosím 24. – 25. května ODS a zakroužkujte kandidáta číslo devět Tomáše Hanuše.

Předem děkuji za podporu.

Tomáš Hanuš

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kobza (SPD): Jsou zrůdné nápady eurosluníčkářů vyvolány užíváním drog v éře hippies?

14:42 Kobza (SPD): Jsou zrůdné nápady eurosluníčkářů vyvolány užíváním drog v éře hippies?

Dokážou LSD a heroinem ovlivněné mozky potlačit i tak základní lidský pud jako je zachování rodu? Js…