Hašek (ČSSD): ,,Bylo třeba zabít Haška"

10.08.2017 6:31

Narozdíl od Seznamu nemám žádné policejní usnesení k dispozici, i když se mne dost týká, ale to už je v ČR asi standard...

Hašek (ČSSD): ,,Bylo třeba zabít Haška"
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek
reklama

34 prověřovaných zakázek a žádná předražená či jinak zmanipulovaná. Omluvy nečekám, takové frajery (nejen) na jižní Moravě nemáme.. Netrpím žádnými iluzemi, účel splněn.. Už nejsem hejtman, protože tuto pseudokauzu, jak jsem ji od začátku nazýval pravým jménem, zneužil samozvaný arbitr morálky a poctivosti Radim Jančura, který nelegálně oblepil jižní Moravu, zaplavil poštovní schránky... a ono to stačilo... 

Oproti průzkumům, které na jižní Moravě shodně předpovídaly úspěch ČSSD s několika procentním náskokem před KDU-ČSL, KSČM a ANO tahle vyhrocená špinavá kampaň přinesla ovoce... a dala záminku k akci "je třeba zabít Haška". 

Už je to téměř rok. Žiji dnes klidnějším profesním i rodinným životem. Věřím, že boží mlýny melou a na každou svini se vaří voda v kotli. ??????

(Reakce na článek: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/co-napsala-policie-ke-kauze-neexistujici-mluvci-ze-delat-z-lidi-blazny-neni-trestne-35383?dop-ab-variant&seq-no=1&source=hp)

Převzato z profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Netolický: Aktivace Těchonína v tuto chvíli nehrozí

16:28 Hejtman Netolický: Aktivace Těchonína v tuto chvíli nehrozí

Centrum biologické ochrany v Těchoníně je špičkovým zdravotnickým zařízením, vytvořeným v případě nu…