Pokud primátor Prahy vystupuje na mezinárodním fóru proti vládě vlastní země, překračuje podle mne jednoznačně svůj mandát. Má jej od voličů k tomu, aby řešil věčně ucpanou dopravu v Praze, územní plán, krotil choutky developerů, aby fungovala síť veřejných vodovodů a kanalizací a přitom na tom nerejžoval soukromý provozovatel, aby slušně fungovali taxikáři, aby Praha jako zřizovatel podporoval maximálně školství, sociální služby či veřejný pořádek skrze městskou policii, nikoliv aby si hrál na alternativní opozici na vládní úrovni, kterou bez poslaneckého mandátu není.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


