Havrda (Svobodní): Chovejme se slušně, rozumně, ale braňme naši svobodu

12.01.2021 6:37 | Zprávy

Projev MUDr. Miroslava Havrdy, který byl přednesen na Staroměstském náměstí 10. 1. 2021 na akci Otevřeme Česko.

Havrda (Svobodní): Chovejme se slušně, rozumně, ale braňme naši svobodu
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Dámy a pánové,

Aktuálně je 160 000 nemocných a 7 000 lidí leží v nemocnicích, přes 1000 lidí leží na JIP-kách. A bude hůře.

Covid 19 prodělalo cca 55 000 zdravotníků, což je každý čtvrtý.

Aktuálně je nemocných 7 800 zdravotníků – 1 400 lékařů a 3 500 sester.

Více jak  800 000 lidí prodělalo v České republice  oficiálně Covid.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Jaké informace máte na Turka od tajných služeb?

A jak je možné, že nikdo Turka neřešil, když byl zvolen do EP? To nikomu jeho chování nebo činy nevadili? Ano, byl zvolen občany, ale to i teď. tak proč se teď tak řeší? PS: Nejsem jeho volič ani ho nehájím, ale jde mi o princip, kterému nerozumím. Můžete mi to vysvětlit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Lipavský: Je důležité, aby se do muniční iniciativy zapojily další státy

14:07 Ministr Lipavský: Je důležité, aby se do muniční iniciativy zapojily další státy

Ministr zahraničních věcí Jan Lipavský se 3. prosince zúčastnil jednání ministrů zahraničí NATO v Br…