Havrda (Svobodní): Stop Covidové totalitě!

08.11.2021 21:09 | Ze sítí

Místopředseda Svobodných MUDr. Miroslav Havrda reaguje na facebookovém profilu na jmenování Romana Chlíbka do čela covid-týmu SPOLU

Havrda (Svobodní): Stop Covidové totalitě!
Foto: MEDsport
Popisek: MUDr. Miroslav Havrda, MEDsport, zdravotnický expert

Jak je to možné, vždyť přeci očkování je tečka za Covidem?! Očkovaní lidé mají být nejméně rok chráněni a mohou si dělat, cokoliv si zamanou. Jsou přeci bezinfekční! A někdo dokonce dostal i tenisky nebo mobil na nádraží nebo v marketu. Nikoliv tak neočkovaní. Ti, byť již třeba i Covid prodělali a mají skvělou přirozenou imunitu, se již propadli mezi občany druhé kategorie. Jsou napadáni médii, osočování vědeckými fanatickými pseudoodborníky, jsou proti nim vymýšlena stále nová a drastičtější diskriminační opatření. Prakticky bez lékařsky velmi pochybných testů, které si nyní musí sami hradit, nemohou nikam.

Nějak se to již začíná vymykat selskému rozumu. Co takhle trvale označit neočkované náramkem, nebo nesmyvatelnou barvou na vlasy? Ano, zde jde o jasné státní násilí proti určité skupině obyvatel. Co na to soudy? Nic. Mlčí.

Místo toho hlavní vakcinolog Chlíbek přitápí pod kotlem a doporučuje očkování malých dětí a těhotných žen. Co vím, tak Evropa má již nakoupeno tolik vakcín, že se na každého dostane mnohokrát. Určitě se dostane i na naše domácí mazlíčky, psy a kočky. Také firma Avenier, kde sedí v dozorčí radě naši „přední odborníci“ na vakcinaci a epidemiologii, nebude jistě protestovat.

Aby bylo jasno. Nejsem proti očkování, nejsem ani proti nedodržování hygienických pravidel a proti používání ochranných prostředků, ale to, co se zde nyní děje, mě jako občana, lékaře a rodiče skutečně děsí. Stop Covidové totalitě!

Celý článek ZDE

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. byl položen dotaz

potíraní dezinformací

Vaše vláda chce neustále bojovat proti dezinformacím, ale zároveň šetříte ve školství. Nemáte dojem, že to nejde dohromady? A co třeba využít peníze na potírání dezinformací a dát je do školství? A co to vlastně ta dezinformace je? Co když se něco jeví jako dezinformace, ale za chvíli se ukáže, že j...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokop (ANO): Pražská koalice sestavená na vládním půdorysu Pražanům žádné výhody nepřináší

23:02 Prokop (ANO): Pražská koalice sestavená na vládním půdorysu Pražanům žádné výhody nepřináší

Mimořádná pražská rada dnes měla na programu jediný materiál k nákupu budovy pošty v ulici Na Strži …