Havrda (Svobodní): Stop Covidové totalitě!

08.11.2021 21:09 | Ze sítí

Místopředseda Svobodných MUDr. Miroslav Havrda reaguje na facebookovém profilu na jmenování Romana Chlíbka do čela covid-týmu SPOLU

Havrda (Svobodní): Stop Covidové totalitě!
Foto: MEDsport
Popisek: MUDr. Miroslav Havrda, MEDsport, zdravotnický expert

Jak je to možné, vždyť přeci očkování je tečka za Covidem?! Očkovaní lidé mají být nejméně rok chráněni a mohou si dělat, cokoliv si zamanou. Jsou přeci bezinfekční! A někdo dokonce dostal i tenisky nebo mobil na nádraží nebo v marketu. Nikoliv tak neočkovaní. Ti, byť již třeba i Covid prodělali a mají skvělou přirozenou imunitu, se již propadli mezi občany druhé kategorie. Jsou napadáni médii, osočování vědeckými fanatickými pseudoodborníky, jsou proti nim vymýšlena stále nová a drastičtější diskriminační opatření. Prakticky bez lékařsky velmi pochybných testů, které si nyní musí sami hradit, nemohou nikam.

Nějak se to již začíná vymykat selskému rozumu. Co takhle trvale označit neočkované náramkem, nebo nesmyvatelnou barvou na vlasy? Ano, zde jde o jasné státní násilí proti určité skupině obyvatel. Co na to soudy? Nic. Mlčí.

Místo toho hlavní vakcinolog Chlíbek přitápí pod kotlem a doporučuje očkování malých dětí a těhotných žen. Co vím, tak Evropa má již nakoupeno tolik vakcín, že se na každého dostane mnohokrát. Určitě se dostane i na naše domácí mazlíčky, psy a kočky. Také firma Avenier, kde sedí v dozorčí radě naši „přední odborníci“ na vakcinaci a epidemiologii, nebude jistě protestovat.

Aby bylo jasno. Nejsem proti očkování, nejsem ani proti nedodržování hygienických pravidel a proti používání ochranných prostředků, ale to, co se zde nyní děje, mě jako občana, lékaře a rodiče skutečně děsí. Stop Covidové totalitě!

Celý článek ZDE

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vondráček (ANO): Lobbing už je velkým evergreenem této sněmovny

15:09 Vondráček (ANO): Lobbing už je velkým evergreenem této sněmovny

Projev na 6. schůzi Poslanecké sněmovny 27. ledna 2022 k návrhu programu schůze a problematice lobbi…