Hejtman Bubeníček: Finanční prostředky půjdou do školství, do našich příspěvkových organizací

23.12.2017 12:58 | Zprávy

Hejtman Ústeckého kraje a předseda představenstva Severočeských dolů podepsali smlouvu o vzájemné spolupráci pro rok 2018.

Hejtman Bubeníček: Finanční prostředky půjdou do školství, do našich příspěvkových organizací
Foto: Redakce
Popisek: hejtman Bubeníček (KSČM)

V pracovně hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka se uskutečnil podpis smlouvy mezi Ústeckým krajem a Severočeskými doly a. s. Společnost Severočeské doly, kterou zastupoval její předseda představenstva Ivo Pěgřímek, se podpisem zavazuje poskytnout Ústeckému kraji v roce 2018 peněžitý dar v celkové částce 25 milionů korun.

Společnost Severočeské doly, kterou zastupoval její předseda představenstva Ivo Pěgřímek, se podpisem zavazuje poskytnout Ústeckému kraji v roce 2018 peněžitý dar v celkové částce 25 milionů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Jste hrdý na to, že nemáte nic společného s koalicí SPOLU

A na to, že kandidujete se SPD hrdý jste? Já měl vždy za to, že jste spíš pravicový a nepopulističtí, což SPD není. A když jste tak hrdý na to, že jste Svobodní, jak si vysvětlujete, že strana sama má tak málo voličů a nepřekračujete sami 5% hranici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Baron Prášil má pokračovatele v koalici Spolu

4:31 Kavij (KSČM): Baron Prášil má pokračovatele v koalici Spolu

Pozorujete, jak všechny parlamentní strany před volbami loví své voliče na slibech dostupného bydlen…