Hejtman Grolich: VIDA! bude mít v den stávky otevřeno

23.11.2023 11:17 | Tisková zpráva
autor: PV

Děti, kterým v pondělí 27. listopadu z důvodu výstražné stávky odpadne výuka, si mohou přijít hrát do brněnského zábavního vědeckého parku VIDA! science centrum. Zábavní park provozuje Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Jihomoravského kraje.

Hejtman Grolich: VIDA! bude mít v den stávky otevřeno
Foto: Repro Facebook Jan Grolich
Popisek: Jan Grolich (KDU-ČSL)

Pondělky jsou ve VIDĚ! servisním dnem, kdy tam na speciálně připravený program docházejí pouze mateřské školky, a to v čase od 9 do 14 hodin.

„Protože se v pondělí do stávky zapojí poměrně velká část škol v kraji, tak jsme se domluvili s VIDOU!, že 27. listopadu mimořádně otevře pro veřejnost i v pondělí. Rodiče a děti tak budou moci využít její program. Otevřeno bude o čtyři hodiny déle než je obvyklé, tedy od 9 do 18 hodin,“ řekl hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Írán se zbraněmi hromadného ničení je hrozbou pro celý svět

10:21 Okamura (SPD): Írán se zbraněmi hromadného ničení je hrozbou pro celý svět

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k situaci kolem Íránu