Hejtman Hašek: Budeme jednat o přijetí iráckých křesťanů, které pronásledoval Islámský stát

11.02.2016 7:34 | Zprávy
autor: PV

Krajská rada poděkovala za pomoc při řešení migrace. Hejtman se sejde se zástupci nadačního fondu.

Hejtman Hašek: Budeme jednat o přijetí iráckých křesťanů, které pronásledoval Islámský stát
Foto: KPR- Hana Brožková
Popisek: Michal Hašek

Policii České republiky i dalším složkám integrovaného záchranného systému poděkovala ve středu 10. února 2016 krajská rada prostřednictvím hejtmana Jihomoravského kraje za dosavadní zvládnutí migrace na jižní hranici České republiky.

„Především díky práci policistů a dalších podpůrných složek IZS je ochráněna státní hranice, platí české i evropské právo. Rada kraje za to Policii ČR i dalším složkám svým usnesením poděkovala. Dnes se na krajském úřadě uskuteční jednání o možnosti přijetí třiceti iráckých křesťanů na jižní Moravě. Jde o křesťany z oblasti Mosulu, kteří byli pronásledováni Islámským státem,“ uvedl hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč jste tu daňovou reformu neprosadili za vás?

Vy jste paradoxně zatížili jen živnostníky vyššími odvody. A máte ještě řešení co s nízkými mzdami, myslím, že i když snížíte zdanění práce lidé tak stejně přidáno nedostanou a nízké mzdy jsou také obrovský problém.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

David (SPD): Pokračování energetické tragédie Evropy

18:09 David (SPD): Pokračování energetické tragédie Evropy

Informace na svém veřejném facebookovém profilu o mezinárodní konferenci o budoucnosti energetických…