Hejtman Hašek: Firmy v kraji jsou čím dál ochotnější investovat do výzkumu a vývoje

05.12.2014 13:21 | Zprávy

Vyhlášeny výsledky soutěže „NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014“

Hejtman Hašek: Firmy v kraji jsou čím dál ochotnější investovat do výzkumu a vývoje
Foto: Michal Hašek
Popisek: Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek

Hejtman Michal Hašek předal ceny vítězům soutěže „NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014“, jejíž vyhlášení se uskutečnilo ve čtvrtek 4. prosince 2014 v prostorách Kompetenčního centra INTEMAC v Kuřimi.

Hejtman při této příležitosti vyzdvihl skutečnost, že Jihomoravský kraj se dlouhodobě zaměřuje na podporu vědy, výzkumu a inovací a je lídrem v této oblasti mezi kraji České republiky. „Už teď je vidět, že je to impuls pro ekonomiku jižní Moravy. Firmy v kraji jsou každým rokem čím dál ochotnější investovat do výzkumu a vývoje a jejich podíl na investicích do inovací je vyšší i ve srovnání s jinými regiony,“ uvedl hejtman Hašek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

David (SPD): Evropská unie se brání imigraci? Opravdu?

22:12 David (SPD): Evropská unie se brání imigraci? Opravdu?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k údajnému řešení problémů s nelegální migrací