Hejtman Hašek: Zajímám se hlavně o průběh oprav

14.07.2015 18:33 | Zprávy
autor: PV

Kontroly pokračují. Hejtman se podíval na opravované silnice a mosty

Hejtman Hašek: Zajímám se hlavně o průběh oprav
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek

Silnice z Dubňan na Hodonín, z Dubňan na Svatobořice-Mistřín, nově budovaný most u Milotic a Ladné a silnice ve Starovičkách. Hejtman Michal Hašek pokračuje v kontrolách krajských investic. A to za doprovodu zástupců Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje a tentokrát krajského radního Jiřího Jandy a zastupitele Václava Nováka.

„V úterý jsem se zaměřil na stavby na Hodonínsku, konkrétně v okolí Dubňan, kde se konají dvě významné investice, a na třetí se chystáme. Byl jsem se také podívat u Milotic, kde bude stát nový most směrem na Kyjov. Zajímám se hlavně o průběh oprav, jestli se dodržuje harmonogram, jak se komunikuje s obcemi. Jsem přesvědčený, že nejen Jihomoravský kraj, ale i ostatní kraje zvládnou letos čerpat peníze ze SFDI. Budu intenzivně jednat s vládou o penězích na příští rok,“ uvedl po návštěvě hejtman Michal Hašek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

EU

Dobrý den, vím, že dost kritizujete EU. Ale jste pro naše vystoupení z ní nebo myslíte, že je EU dobrá, jen v ní rozhodují špatní politici a podle mě bohužel mnohdy hlavně ti, které vlastně nikdo nevolil. Je podle vás EU reformovatelná nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Vláda požádala o vyhlášení stavu legislativní nouze

19:03 Ministryně Schillerová: Vláda požádala o vyhlášení stavu legislativní nouze

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny 14. dubna 2026 k potvrzení trvání stavu legislativní nouze.