Hejtman Hašek: Zastupitelstvo podporuje konání Grand Prix ČR, požaduje úplný audit

30.06.2015 12:02

Zastupitelstvo Jihomoravského kraje se v úvodu svého čtvrtečního zasedání (25. června 2015) na návrh hejtmana Michala Haška věnovalo aktuální situaci o pořádání Grand Prix České republiky.

Hejtman Hašek: Zastupitelstvo podporuje konání Grand Prix ČR, požaduje úplný audit
Foto: red
Popisek: Exhejtman Michal Hašek

Hejtman přítomné seznámil s informacemi týkajícími se pondělní schůzky s ministryní Kateřinou Valachovou a primátorem Brna Petrem Vokřálem.

Hejtman také zastupitelům poskytl korespondenci kraje a města týkající se jednání o Grand Prix České republiky z tohoto týdne. „Zastupitelstvo přijalo tato usnesení.

Za prvé - bere na vědomí informaci o společném jednání ministryně školství, mládeže a tělovýchovy, hejtmana a primátora statutárního města Brna.

Za druhé - Jihomoravský kraj opakovaně deklaruje zájem o podporu Grand Prix České republiky v roce 2015, i v letech následujících jako nejvýznamnější sportovní akce v oblasti motoristického sportu.

Za třetí - Jihomoravský kraj je připraven poskytnout finanční podporu Grand Prix České republiky za podmínek dohodnutých společně Vládou České republiky, Jihomoravským krajem a statutárním městem Brnem, pro rok 2015 za podmínek stanovených usnesením Vlády České republiky 27/2015 a rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky č. 502015/001.

Za čtvrté - Jihomoravský kraj vyzývá statutární město Brno k předložení kompletního auditu Grand Prix České republiky,“ sdělil hejtman.

Zastupitelé následně usnesení odsouhlasili.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Neuvěřitelné zoufalství českých novinářů

22:08 Okamura (SPD): Neuvěřitelné zoufalství českých novinářů

Komentář na facebookovém profilu k setkání Putin-Trump.