Hejtman Netolický: Park nebude jen lokální atrakcí pro občany Pardubic

15.07.2016 20:21 | Zprávy
autor: PV

Přípravy Olympijského parku jsou v plném proudu. Bude to skutečně sportovní srdce regionu.

Hejtman Netolický: Park nebude jen lokální atrakcí pro občany Pardubic
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický

Jen tři týdny scházejí do začátku Letních olympijských her v Rio de Janeiru a zároveň startu Olympijského parku v Pardubicích. Na jeho pořádání se podílí jako jeden z hlavních garantů projektu také Pardubický kraj, který na akci přispěl částkou 1,5 milionů korun. Stovky hodin usilovné práce vyvrcholí 5. srpna, kdy se pardubický park Na Špici stane opravdovým sportovním srdcem regionu.

„Olympijský park je pro Pardubický kraj jednou z nejvýznamnějších událostí léta i celého roku a podle toho se na něj také připravujeme. Vážíme si toho, že se můžeme bezprostředně podílet na uskutečnění této skvělé myšlenky, která návštěvníkům přiblíží atmosféru olympijských her, jak nejvíc to jde,“ uvedl hejtman Martin Netolický po setkání s organizačním týmem. „Dostal jsem dostal za úkol zajistit lékárničky na sportoviště, zapůjčení krajské techniky nebo třeba vyjednat s krajským starostou dobrovolných hasičů prezentaci hasičského sportu. Moc mě těší, že nejsem pouhým formálním patronem projektu, který stojí opodál, ale mohu k organizaci přispět,“ dodal hejtman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.