Hejtman Půta: Je to příkladný a záslužný čin, který by neudělal každý

11.10.2019 21:51 | Zprávy
autor: PV

Hrdina Ivo Raisr převzal od hejtmana Martina Půty Záslužnou medaili Libereckého kraje I. stupně.

Hejtman Půta: Je to příkladný a záslužný čin, který by neudělal každý
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Půta

Hejtman Martin Půta dnes v Ekocentru v Oldřichově v Hájích ocenil za mimořádný čin Iva Raisra. Ten dne 16. září svojí pohotovou reakcí zabránil tragédii, když v plné rychlosti převzal řízení za zkolabovaného řidiče autobusu na cestě z Liberce do Prahy a odvezl všechny cestující do bezpečí. Jako poděkování proto obdržel z rukou hejtmana Martina Půty a starosty obce Oldřichov v Hájích Jaromíra Tichého Záslužnou medaili Libereckého kraje I. stupně za záchranu lidských životů.

„Vždy stojí za to poděkovat lidem, kteří učinili něco mimořádného. Situace, ve které se ocitl Ivo Raisr a cestující z autobusu z Liberce do Prahy, výjimečná byla. Osobně jsem mu proto dnes poděkoval. Je to příkladný a záslužný čin, který by neudělal každý,“ uvedl hejtman Martin Půta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pohyb

Dobrý den, co se týká pohybu, cyklostezky se staví, ne můj vkus někdy až moc a hlavně na úkor ostatních, třeba i chodců. Plánujete rozšiřovat i stezky pro chodce, kam nebudou smět kola, tak abyste po nich mohl jít třeba v bez obav s dětmi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Řešením je vyšší zdanění majetku těch nejbohatších

22:01 Zelení: Řešením je vyšší zdanění majetku těch nejbohatších

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k nedostatku veřejných financí