Hejtman Půta: V našem kraji je ve špatném stavu patnáct památek

27.02.2016 13:06 | Zprávy
autor: PV

Východ našeho regionu včera navštívil prezident Miloš Zeman v rámci své třídenní cesty Libereckým krajem. Pozdravil se také se starostkou Tatobit Lenkou Malou a vyjádřil podporu tisícileté lípě, která bojuje o titul Evropský strom roku.

Hejtman Půta: V našem kraji je ve špatném stavu patnáct památek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Půta

Dopoledne strávil v Lomnici nad Popelkou, kde hlavu státu přivítal starosta Josef Šimek a dav místních obyvatel. Na radnici se sešel se zastupiteli, čestnými občany i místními sportovci. Při návštěvě měl možnost ochutnat i Lomnické suchary, které si s městem pokaždé i on sám spojuje.

Další zastávkou byla společnost DEVRO s.r.o., výrobce obalů na masné produkty. Ředitel firmy Michal Štoček jej krátce seznámil s výrobou, pochlubil se úspěchy a celkovým ziskem, díky kterému je možné zvyšovat mzdy zaměstnancům. I s nimi prezident republiky následně pohovořil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

15:01 Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně financování veřejnoprávních médií.