Hejtman Půta se chystá mezi občany

13.08.2015 4:28 | Zprávy

Hejtman LK Martin Půta pokračuje ve čtvrtek 13. srpna 2015 v pravidelném setkávání se zastupiteli měst a obcí a občany Libereckého kraje. Tentokrát zavítá na Frýdlantsko, kde navštíví Raspenavu, Hejnice a Nové Město pod Smrkem. Odpoledne se v kině v Hejnicích sejde s veřejností.

Hejtman Půta se chystá mezi občany
Foto: martinputa.cz
Popisek: Martin Půta, starosta Hrádku nad Nisou

Tentokrát je program zaměřen zejména na obhlídku krajských silnic, jejich stav si hejtman v doprovodu starostů prohlédne ve všech třech zmíněných městech. Pojede s ním proto i krajský radní pro dopravu Vladimír Mastník. Navštíví ale i jiná místa a organizace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Dotace

Jestli někomu byly dotace vyplaceny neoprávněně, neměl by za to nést také ten, kdo vyplacení schválil odpovědnost? Proč tohle nikdo neřeší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štefek (KSČM): Koalice odmítla podpořit síť lékařských ordinací i slevy na zdražující se jízdné

7:04 Štefek (KSČM): Koalice odmítla podpořit síť lékařských ordinací i slevy na zdražující se jízdné

8. září 2025 zasedalo 6. Zastupitelstvo Středočeského kraje. Vládnoucí koalice SPOLU a STAN svou vět…