Hejtman Schrek: Potravinová pomoc dětem bude pokračovat i v příštím školním roce

05.04.2021 12:15 | Zprávy
autor: PV

Ve školním roce 2021/2022 se Kraj Vysočina už po šesté společně s desítkami regionálních škol zapojí do potravinové pomoci dětem ze sociálně slabých rodin.

Hejtman Schrek: Potravinová pomoc dětem bude pokračovat i v příštím školním roce
Foto: Archiv PLTV
Popisek: Hejtman kraje Vysočina Vítězslav Schrek

Cílem projektu je zabezpečit pravidelné školní stravování dětem mateřských škol a žákům základních škol, případně žákům víceletých gymnázií. Kraj Vysočina se do projektu potravinové pomoci znevýhodněným dětem ve věku 3–15 let přihlásil v roce 2016 a díky tomu si mohlo stravování ve škole dovolit už více než 2 200 dětí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fialová (ANO): Jak dostat neobsazené byty do pronajímání

20:05 Fialová (ANO): Jak dostat neobsazené byty do pronajímání

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny 29. května 2026 k novele zákona o podpoře bydlení.