Hejtmanka Pecková: Testujme děti způsobem, který dává smysl

18.04.2021 7:35 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k výsledkům testování v školách Středočeského kraje

Hejtmanka Pecková: Testujme děti způsobem, který dává smysl
Foto: Screen ČT24
Popisek: Hejtmanka Petra Pecková

Tento týden se konalo dvakrát plošné testování dětí antigenními testy.

Pondělí, 0,014 % pozitivních případů: provedeno 56 678 antigenních testů žáků, z toho 23 pozitivních, PCR testy následně potvrdily jen 8 případů, 15 bylo negativních.

Čtvrtek, ZATÍM 0,008 % pozitivních případů: provedeno 49 892 antigenních testů žáků, z toho 22 pozitivních, PCR testy následně potvrdily zatím jen 4 případy, 13 bylo negativních a zbylých 5 zatím není známo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Tvrdíte, že míříte do příští vlády

S kým? Myslíte, že ANO volby nevyhraje? Vyhrává je přeci už několik volebních období. Nebo uvažujete i o tom, že byste s ním šli do koalice? A podle čeho soudíte, že se do vlády dostanete? Váš poslední volební výsledek nebyl až takový zázrak, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Evropská unie ohrožuje svobodu šíření informací

11:17 Svobodní: Evropská unie ohrožuje svobodu šíření informací

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k regulaci WhatsAppu