Hlaváč (TOP 09): V Plzenci by měli lidé žít rádi

29. 8. 2018 10:46

„Přeji si, aby Plzenec byl městem, kde je příjemné a klidné bydlení a dostatek služeb pro občany. Městem, které dbá na ochranu okolní přírody a jedinečných historických památek, a také městem, ze kterého nebudou mladí odcházet do Plzně,“ to je vize kandidáta na starostu Starého Plzence Miroslava Hlaváče. Ten byl o víkendu již podruhé zvolen předsedou místní organizace TOP 09.

Hlaváč (TOP 09): V Plzenci by měli lidé žít rádi
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Ačkoliv místní organizace TOP 09 Starý Plzenec vznikla teprve před dvěma roky, jejím členům se již povedlo prosadit konkrétní kroky pro zlepšení života ve městě. „Jsem rád, že se nám podařilo prosadit změnu územního plánu, aby v Plzenci nevznikla příliš velká průmyslová zóna nebo zveřejňování záznamů ze zastupitelstva na webu města,“ vypočítává staronový předseda místní TOP 09 Miroslav Hlaváč.

Kromě nového předsedy delegáti nedělního místního sněmu zvolili místopředsedou trenéra házené Miroslava Hejzka, který kandiduje do městského zastupitelstva na třetím místě a členem výboru pak vedoucího technické správy společnosti Pronap Jana Štěcha. Ten na společné kandidátce s názvem „Žijeme Plzencem - Volba pro Starý Plzenec a Sedlec, TOP 09, Soukromníci“ kandiduje pod číslem pět.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Netolický: Ruské regiony mají zájem o propojení s pardubickým letištěm

8:36 Hejtman Netolický: Ruské regiony mají zájem o propojení s pardubickým letištěm

Členové delegace Pardubického kraje, města Pardubic a společnosti EBA jednali v minulých dnech v Pet…