Hnutí STAN do senátních voleb nasadí Davida Smoljaka

19.02.2019 19:35

Starostové a nezávislí postaví do senátních voleb v obvodu Praha 9 publicistu Davida Smoljaka. První kolo voleb se uskuteční 5. a 6. dubna kvůli odchodu současné senátorky Zuzany Baudyšové (hnutí ANO), která rezignovala ze zdravotních důvodů.

Hnutí STAN do senátních voleb nasadí Davida Smoljaka
Foto: STAN
Popisek: STAN

Hnutí STAN vysílá do senátních voleb scénáristu a publicistu Davida Smoljaka, který se již delší dobu angažuje v komunální politice. Od loňských komunálních voleb je zastupitelem městské části Praha – Vinoř.

„David Smoljak je zkušeným politikem na komunální úrovni, kde s hnutím STAN spolupracuje již několik let. Právě pro jeho pracovitost a aktivní přístup bude hlas občanů Prahy 9 v Senátu slyšet,“ zdůvodnil výběr kandidáta předseda hnutí STAN Petr Gazdík.

David Smoljak se věnuje především kulturní činnosti, ovšem jeho prioritou je také ochrana médií veřejné služby. Naposledy se účastnil akcí na podporu veřejnoprávní České televize a Českého rozhlasu.

„Senát považuji v dnešní době za naprosto klíčovou instituci. Právě proto, že by ho někdo velice rád v rámci zmenšování a zlevňování státu zrušil. Nesmíme ho, stejně jako média veřejné služby, přenechat lidem, kteří se snaží v této zemi ovládnout téměř vše. To je primární důvod, proč jsem se rozhodl tuto výzvu přijmout,“,“ dodal kandidát hnutí STAN do Senátu a syn slavného scénáristy David Smoljak.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kůs (Piráti): Smlouvy v Plzni by už měly být zadávány bez chyb

21:34 Kůs (Piráti): Smlouvy v Plzni by už měly být zadávány bez chyb

Zneplatnění smluv a případné škody pro město. K tomu všemu mohlo dojít kvůli nedůslednému uveřejňová…