Holiš (ANO): Křižovatka U Janíka? Příběh našeho volebního hesla.

05.10.2014 11:30 | Zprávy
autor: ANO

Projekt úpravy I/35 koordinovalo ŘSD se stávajícími a předchozími vedeními radnice, to nebyla naše práce. My se díváme do budoucna a navrhujeme kroky, které pomohou tuto akci dotáhnout.

Holiš (ANO): Křižovatka U Janíka? Příběh našeho volebního hesla.
Foto: red
Popisek: Politické hnutí ANO

Radim Holiš, lídr kandidátky za hnutí ANO, jako člen stavební komise, byl s tímto hotovým řešením na úrovni územního rozhodnutí seznámen v deseti minutách před čtyřmi lety. Po jeho kritické námitce k výjezdu od mostu U Janíka ke křižovatce směrem doprava ke knihovně, který v projektu nebyl nijak upravován, mu bylo odpovězeno, že projekt dělali odborníci z Brna.

Od té doby stavební komise nikdy nedostala další stupeň projektu připomínkovat, po dvou letech pak komise přestala fungovat, jelikož byla k vedení radnice neloajální, zejména ke smyslu způsobu řešení investičních akcí a jejich připomínkování v průběhu přípravy projektů, nerespektování odborných doporučení, v zastupitelstvu se hlasovalo jinak než jaké bylo doporučení v komisi, po půlce volebního období po abdikaci předsedy komise se pak už nesešla. Tady máme nachystané řešení, jak by měl způsob přípravy investičních akcí probíhat.

V této fázi, kdy nám stávající koalice říká, že mají vše nachystané a bagry už čekají, chce hnutí ANO v rámci změn v průběhu výstavby, pokud to jen trochu bude možné, co nejvíce tyto chyby eliminovat.  Jiný způsob už v této chvíli není možný, jelikož papírově je vše dotaženo, ŘSD má vybírat dodavatele. Právě proto jsme si dali heslo do voleb o křižovatce U Janíka, jelikož tam jsme si jistí, že víme o lepším řešení například na výjezdu od mostu přes Bečvu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtmanka Pecková: Manipulace ministra Macinky

22:14 Hejtmanka Pecková: Manipulace ministra Macinky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…