Horák (LEV21): Česká televize neplní veřejnou službu

16.10.2013 20:50 | Zprávy
autor: vasevec.cz

Veřejnoprávní (!) Česká televize se opět i letos významně „zaslouží“ o výsledky sněmovních voleb. Bohužel ani letos totiž nesplnila svou veřejnou službu.

Horák (LEV21): Česká televize neplní veřejnou službu
Foto: NS - LEV 21
Popisek: Stínový ministr spravedlnosti NS - LEV 21 Karel Horák

Politolog Tomáš Lebeda, jehož názory mi téměř stoprocentně konvenují, pro dnešní Právo na margo šancí neparlamentních stran uvedl, že „mají nyní naději se do Sněmovny probojovat. Jejich šance se opírá o to, že společnost nemá důvěru k etablovaným stranám a hledá alternativu. Česká společnost vnímá, když je něco nové, tak to přináší i kvalitu.“ Zlatá slova, říkám si, ještě by to chtělo docílit toho, aby ony alternativy voliči měli šanci vůbec poznat.

LEV 21 - národní socialisté byla v uplynulém volebním období sice parlamentní stranou, byť jen o dvou poslancích, nicméně všichni se k nám chovali, jako bychom ani neexistovali - médii počínaje a prezidentem republiky konče. Všichni samozřejmě s průhledným a čitelným záměrem, jak nám tu šanci nedat. Ten strach z nás musí být opravdu velký. Bububu! Svou stranu počítám proto mezi strany alternativní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ODS: Babiš rozdává sliby. Mladí za ně dostanou účet

10:02 ODS: Babiš rozdává sliby. Mladí za ně dostanou účet

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k důchodům.