Ideová konference ODS: Kam dál s českou ekonomikou?

28.03.2015 6:33 | Zprávy

ODS uspořádala Ideovou konferenci na téma: Kam dál s českou ekonomikou? Na odborné konferenci k aktuálním otázkám o české ekonomice vystoupili politici a ekonomové, kteří se zabývali vývojem hospodářské politiky v posledních letech.

Ideová konference ODS: Kam dál s českou ekonomikou?
Foto: red
Popisek: Logo ODS

Ekonomický expert ODS Jan Skopeček mimo jiné představil návrh snížení sociálních odvodů placených zaměstnavateli za zaměstnance. „Navrhneme snížení těchto odvodů z 25 na 21,5 procenta,“ řekl Jan Skopeček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ODS

Pohotovost

Co uděláte proto, aby pohotovosti byly lidem dostupné? Obrovský problém vidím i v tom, že když na pohotovost jedete, čekáte tam třeba i půl dne. Je to problém u dospělých a podle mě ještě větší u dětí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SOCDEM: Mějme se na pozoru

22:01 SOCDEM: Mějme se na pozoru

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k programovému prohlášení budoucí vlády