Janeček (O.K. strana): Evropa by měla podpořit demokraticky zvolenou vládu

28.01.2014 9:19 | Zprávy

Evropa by měla podpořit demokraticky zvolenou vládu! Kam by to vedlo, kdyby se dav, který je řízen bůh ví kým, dostal k moci bez řádných voleb. Jestli se nebude potlačovat rebelie a anarchie odnese to celá evropská společnost. Řád a pořádek je základ prosperity.

Janeček (O.K. strana): Evropa by měla podpořit demokraticky zvolenou vládu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda O.K. strany Jiří Janeček

Současné události na Ukrajině tak, jak je prezentují média, či jak se k nim vyjadřují některé vlády a instituce, nezbytně vedou k zamyšlení. Je vývoj na Ukrajině pouze vyhroceným vnitřním politickým bojem, nebo je to jen šachovnice cizích zájmu? Je akceptovatelné, aby neuspěje-li někdo v politické soutěži, vynutil si své požadavky silou, občanskou neposlušností a i násilím?

Odsuzuji násilí v politické soutěži, ať už jej uplatňuje kterákoliv ze stran. Zvolila-li většina ukrajinských občanů prezidenta Janukovyče s jeho vizí, nezbývá menšině, než voliče v dalších volbách přesvědčit o kvalitách svého kandidáta a vytknout chyby protivníka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scheinherr (Praha sobě): Jednal jsem v Curychu se špičkami z oboru

22:01 Scheinherr (Praha sobě): Jednal jsem v Curychu se špičkami z oboru

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k sbírání zkušeností pro další rozvoj Prahy