Janeček (O.K.strana): My ve středu Evropy jsme národ silný

10.02.2015 12:00 | Zprávy

My ve středu Evropy jsme národ silný, soběstačný, plný pracovitých lidí. Díky těmto lidem jsme si dokázali vybojovat své místo v Evropě.

Janeček (O.K.strana): My ve středu Evropy jsme národ silný
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda O.K. strany Jiří Janeček

Tito lidé jsou páteří české ekonomiky a nositelé naší kultury. Nezlikvidovali je Habsburkové, fašisti ani komunisti. Dokonce ani současná levicová vláda neudělá z Čechů líný, poslušný plebs závislý na dávkách.

My Občanští konzervativci chceme dát lidem příležitost, aby mohli využít své schopnosti. Nepředstíráme, že jsme si všichni rovni. Nejsme stejní a stejní nikdy nebudeme. Proto lidé nemohou mít všichni stejnou životní úroveň. Vydírání pracovitých pro blaho nepracovitých je cesta k destrukci této společnosti. Musíme pobídnout a podpořit naše děti, aby byly úspěšnější než my, aby vyvedly náš národ z evropské průměrnosti. Nebojujeme s Islámem, ale s rakovinou tohoto náboženství, která ničí evropskou kulturu. Pro náš národ jsou nebezpeční všichni sociálně slabí přistěhovalci, kteří budou jen využívat sociální sytém. Je jedno, jakého jsou náboženského vyznání a odkud přichází.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Laudát (KAN): Choromyslná parta v Kremlu

14:01 Laudát (KAN): Choromyslná parta v Kremlu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k válce na Ukrajině.