Janeček (O.K.strana): My ve středu Evropy jsme národ silný

10.02.2015 12:00 | Zprávy

My ve středu Evropy jsme národ silný, soběstačný, plný pracovitých lidí. Díky těmto lidem jsme si dokázali vybojovat své místo v Evropě.

Janeček (O.K.strana): My ve středu Evropy jsme národ silný
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda O.K. strany Jiří Janeček

Tito lidé jsou páteří české ekonomiky a nositelé naší kultury. Nezlikvidovali je Habsburkové, fašisti ani komunisti. Dokonce ani současná levicová vláda neudělá z Čechů líný, poslušný plebs závislý na dávkách.

My Občanští konzervativci chceme dát lidem příležitost, aby mohli využít své schopnosti. Nepředstíráme, že jsme si všichni rovni. Nejsme stejní a stejní nikdy nebudeme. Proto lidé nemohou mít všichni stejnou životní úroveň. Vydírání pracovitých pro blaho nepracovitých je cesta k destrukci této společnosti. Musíme pobídnout a podpořit naše děti, aby byly úspěšnější než my, aby vyvedly náš národ z evropské průměrnosti. Nebojujeme s Islámem, ale s rakovinou tohoto náboženství, která ničí evropskou kulturu. Pro náš národ jsou nebezpeční všichni sociálně slabí přistěhovalci, kteří budou jen využívat sociální sytém. Je jedno, jakého jsou náboženského vyznání a odkud přichází.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

4:32 Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nastupujícím vedrům.