Janeček (O.K. strana): Stop finanční pomoci Ukrajině

23.03.2014 9:07 | Zprávy
autor: O.K. strana

Vyzývám českou vládu, aby ukončila jakoukoli finanční pomoc Ukrajině, dokud nebudou vyhlášeny nové volby v této oblasti!

Janeček (O.K. strana): Stop finanční pomoci Ukrajině
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda O.K. strany Jiří Janeček

Bez jasného termínu a nových voleb je politická situace nejistá a velice se divím představitelům Evropské unie, že šli do rizika a podepsali s touto nevolenou vládou politickou část asociační dohody.

Jiří Janeček, předseda OK strany

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Podvody s dávkami

Vy fakt věříte tomu, že se u nás s dávkami nepodvádí? Že to nedělá řada občanů ČR? Že je nezneužívá? Spíš než komentovat, že se to děje, nemyslíte, že by bylo přínosnější, kdybyste přišel s tím, jak tomu zamezit? Víte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

9:15 Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

Debata o obraně České republiky je často zatížena emocemi, symboly a politickými nálepkami. Přitom b…