Janeček: Obviněný člen snad nikdy nebyl na kandidátce ODS hned za superlídrem

15.09.2013 13:36 | Zprávy

Je mi smutno, když sleduji politické dění v České republice. Žádná strana nepřichází s jasným programem.

Janeček: Obviněný člen snad nikdy nebyl na kandidátce ODS hned za superlídrem
Foto: ODS
Popisek: Jiří Janeček

Kvůli honbě za hlasy voličů se strany schovávají za různé osobnosti, (které ovšem nevědí, jak se vlastně řídí český stát) a volební sliby, které do budoucna zhorší ekonomickou situaci v ČR. Top 09 spoléhá místo volebního programu na knížete Karla Schwarzenberga, ODS láká voliče socialistickým heslem první práce, první byt. TOP 09 a ODS totiž nic jiného ani nezbývá, protože konzervativní pravicový program již obě strany slíbily v minulých volbách… a nesplnily.

Zvýšením daní v minulém volebním období se jasně posunuly na střed, nebo spíše do leva. Je to pochopitelné, střední třída chudne, vyšší třída nás brzy opustí a bude podnikat v jiných zemích, takže TOP 09 a ODS musí začít slibovat stejně jako levicové strany.  

Duo Vítek Bárta a Tomio Okamura budou bojovat za knihu ekonoma Pavla Kohouta - Úsvit, ČSSD slíbí cokoliv, aby vládla a těší se, jak zaměstná do svých státních bank a pracovních agentur své dobré známé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

23:08 Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. ledna 2026 k zákonu o pojistném na veřejné zdravotní…