Johnová (Praha sobě): Pražské hřbitovy budou mít nové provozní řády

20.04.2021 11:30 | Zprávy

Rada hl. m. Prahy schválila vydání řádů veřejných pohřebišť pro hřbitovy spravované příspěvkovou organizací hl. m. Prahy Správa pražských hřbitovů. Nově vznikly ve více variantách, aby zohlednily specifika jednotlivých pohřebišť.

Johnová (Praha sobě): Pražské hřbitovy budou mít nové provozní řády
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radní Milena Johnová

Hlavní město před zpracováním nového materiálu odstoupilo od vytvoření jednotného řádu závazného pro všechna veřejná pohřebiště ve správě města, a to s ohledem na rozdílnost jednotlivých pohřebišť i na doporučení Ministerstva pro místní rozvoj.

Místo toho byla naopak zvolena varianta vypracování více druhů provozních řádů, které vždy zohlední specifika a potřeby každé skupiny pohřebišť.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Proč jste se rozhodl kandidovat na poslední chvíli?

Co vás k tomu přimělo? A proč jste nekandidoval na předsedu? Je vůbec zvláštní, že byl na předsedu jen jeden kandidát, nemyslíte? Nesvědčí to dost o tom, že na tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Houfnice za miliardy nemají garáže, ministerstvo znovu selhalo

9:15 Vích (SPD): Houfnice za miliardy nemají garáže, ministerstvo znovu selhalo

Za několik měsíců má česká armáda začít přebírat první z dvaašedesáti houfnic Caesar za 10,3 miliard…